Pierwszy Komunikat Złazu w Nowej Szkocji

Czuwaj Wędrowniczki i Wędrowniczy!

Z wielką przyjemnością ogłaszamy złaz na lato 2015 w Nowej Szkocji! Złaz będzie trwał od Niedizli 26-ego lipca do Soboty 8-ego Sierpnia, i się odbędzie w Kejimikujik National Park. Będzie on podzielony na dwa części: 8-dniowy spływ na kajakach w parku, a wokół tego wycieczki po Nowej Szkocji zwiedzając urokliwe naturalne i ludzkie miejscowości. Wycieczki się odbędą do UNESCO World Heritage Site w Lunenburg, do Peggy’s Cove, i do Halifax, między innymi miejscami. Zapraszamy na złaz wędrowniczki i wędrownicy z Kanady od 16 do 21 lat. Także zapraszamy instruktorów do kadry złazu.

Strona internetowa złazu znajduje się na adresie http://zlaz2015.zhpkanada.org/. Tam będą wszystkie komunikaty i informacje o złazie podawane, i tam też znajduje się zgłoszenie na złaz: http://zlaz2015.zhpkanada.org/zgloszenie/. Aby pojechać na złaz jako uczestnik lub członek kadry, wymagane jest wypełnienie formy zgłoszenia, i zapłacenie pierwszej wpłaty $200. To musi być wykonane do 15-tego grudnia, 2014. Dodatkowe informacje są podane w dołączonym komunikacie pierwszym, i będzie więcej informacji podanej w następujących komunikatach, na temat opłaty i innych spraw. Proszę zgłaszać pytania o złazie poprzez formę na stronie internetowej.

Formularze wszystkie są podanie niżej.

Czuwaj!

Komenda Złazu

Whynot Adventure Outfitters– WAIVER (Oct 2013)

Zlaz 2015 Komunikat pierwszy

Zlaz Health Form (F)

Zlaz Waiver

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *